Wylicz swoją składkę
Ubezpieczenie AC

Ubezpieczenie AC

Potrzebujesz dobrego, a zarazem atrakcyjnego ubezpieczenia pojazdu, razem wyszukamy najkorzystniejszej oferty ubezpieczenia AUTOCASCO. Z dobrym ubezpieczeniem AC możesz spać spokojnie, samo OC nie zapewnia dobrej ochrony w przypadku kolizji z Twojej winu lub kradzieży pojazdu. Ubezpieczenie odpowiedzialności cywilnej chroni naszych klientów przed finansowymi konsekwencjami powstałych szkód wobec osób trzecich. Ubezpieczenie Autocasco jest dobrowolne dodatkowe ubezpieczenie samochodu, motocykla czy innego pojazdu mechanicznego. Towarzystwa ubezpieczeniowe posiadają w swojej ofercie indywidualne warunki na ubezpieczenie AUTOCASCO wraz z ich zakresem odpowiedzialności w przeciwieństwie do ubezpieczenie OC, które jest regulowane przez ustawę. Ubezpieczenia AC zwalniają ubezpieczonych z kosztów ponoszonych z tytułu napraw pojazdu z winy leżącej po ich stronie (odpowiedzialności za szkodę) lub utraty pojazdu (zależy od wybranej opcji).
Rynek zaopatruje nas w szereg różnych ofert Autocasco począwszy od minicasco, które obejmuje częściowy udział w szkodzie lub jedynie w przypadku kradzieży pojazdu, po te najbogatsze, które zabezpieczają nas przed uszkodzeniem związanych z wszystkimi warunkami atmosferycznymi i szkodami powstałymi w wyniku kolizji lub wypadku oraz aktu wandalizmu czy kradzieży. Cena za ubezpieczenie AC jest zależne w dużym stopniu od wybranych wariantów samego ubezpieczenia (zakresu odpowiedzialności) oraz wartości pojazdu.
AUTOCASCO wymagają wszystkie firmy leasingowe na swoje pojazdy przez nich finansowane. Leasing oraz w większości pojazdów zakupionych w kredycie samochodowym takie ubezpieczenie muszą posiadać.
Nasza firma współpracuje z czołowymi Towarzystwami Ubezpieczeniowymi jak: PZU, MTU, COMPENSA, LINK4, WARTA, TUZ, AXA, ALLIANZ, CONCORDIA, GOTHAER, GENERALI, HESTIA, PROAMA I INNE. Korzystając z naszych usług otrzymasz szeroka gamę produktów związanych z AC i nie tylko. Doradzimy jaki opcje są dla Państwa najkorzystniejsze, a które są tylko zbędnym dodatkiem. Zapraszamy po Autocasco do naszych placówek.


Zdjecia

Obejrzyj zdjęcia z pracy naszego produktu
Ubezpieczenie AC

Ubezpieczenie AC

zobacz/udostępnij
Ubezpieczenie AC

Ubezpieczenie AC

zobacz/udostępnij
Ubezpieczenie AC

Ubezpieczenie AC

zobacz/udostępnij